PEČUJÍCÍ RITUÁL PODLE LA PRAIRIE

Poznejte zblízka švýcarskou značku La Prairie, která je skutečným klenotem na poli omlazení a anti-agingu, a především příslibem času, který vám vědci z její prestižní Kliniky na břehu jezera Leman umějí vrátit.

NADCHNE VÁS

Pokud jste vyznavači absolutní preciznosti v duchu pomyslných „švýcarských hodinek", pak jste na správném místě. Značka zásadně nepodléhá módním trendům, ale naopak předchází svoji dobu právě v oblasti vývoje. Vědecké výzkumy, které pod vedením předních kapacit provádí ve svém švýcarském sídle, povyšují vědu na skutečné umění. Výsledky jsou natolik mimořádné a výjimečné, že se z La Prairie právem stala značka těch nejnáročnějších klientek na světě.

ÚČINNÉ LÁTKY

V tomto ohledu si značka potrpí na skutečnou okázalost. Mocné ingredience jako bohatý kaviár, vzácná platina či zlato jsou stavebními kameny jednotlivých kolekcí. V DNA všech produktů La Prairie najdeme Exkluzivní buněčný komplex, sofistikovaný komplex látek neustále obnovující pleť na buněčné úrovni. Za zmínku stojí i samotné formy kaviáru, které La Prairie neustále posouvá vpřed. Nejnovější formule, Caviar Premier, směs sedmi účinných látek včetně přírodního Kaviárového Extraktu s kaviárovými mimetiky, nabízí výjimečné zpevňující a vypínací efekty.

FILOZOFIE ZNAČKY

Zakladatelem značky byl Dr. Paul Niehans, který před téměř sto lety začal žít svůj sen o nadčasové kráse. Jeho hlavní myšlenkou byla snaha uchopit čas do svých rukou a učinit krásu věčnou. V roce 1931, po dlouhých letech inovačního výzkumu a neúnavného úsilí, se zrodila jeho unikátní buněčná terapie. Ve své poklidné svatyni, na Klinice La Prairie, nabídl tuto terapii několika privilegovaným osobám a bylo rozhodnuto. Prosazoval svůj dlouhodobý názor, že omlazení nespočívá jen „v přidávání let k životu, ale v přidávání života létům".

RADA NAVÍC

Pokud bilancujete na hraně invazivní chirurgie a stále hledáte značku, za kterou budou vidět opravdové výsledky, vsaďte na La Prairie. Půjde sice o větší investici, ale převratné výsledky, které vám tato péče přinese, se vám vrátí. 

Značka se pyšní unikátním designovým butikem La Prairie Atelier, který jako jediný svého druhu v Evropě najdete v těsném sousedství našeho FAnn Beauty Atelieru na Jungmannově nám. v Praze. Pokud chcete nasát atmosféru této jedinečné značky, zastavte se v La Prairie Atelieru nebo ve FAnnu v brněnské Olympii, kde si můžete navíc dopřát i Mistrovské ošetření pleti pod vedením certikovaných profesionálů spojené s konzultací a výběrem produktů vhodných na míru vaší pleti.

RITUÁL VE TŘECH KROCÍCH

La Prairie

PLATINUM RARE HAUTE-REJUVENATION PROTOCOL

INTENZIVNÍ OMLAZUJÍCÍ PLEŤOVÁ KÚRA
53 930 Kč

1. Převratná kúra

Tři flakony Platinum Rare Haute-Rejuvenation Protocol představují jednoměsíční intenzívní kúru, která se doporučuje aplikovat s přestávkami čtyřikrát ročně. V mezidobí dochází k obnově a harmonizaci pokožky. Opalizující receptura obohacená krásou platiny prostupuje pokožkou a její proměna začíná. Typická jemná vůně platinové kolekce udává tón zážitku omlazení a pokožka se cítí odpočatá, vyhlazená a vypnutá. Nanáší se na pleť jako sérum.

La Prairie

PLATINUM RARE HAUTE-REJUVENATION CREAM

hydratační krém poskytující nejvyšší omlazení
27 440 Kč

2. Omlazující krém

Pro umocnění výsledku kombinujte s krémem z nové kolekce Haute-Rejuvenation, který stimuluje klíčové procesy obnovy v jednotlivých vrstvách pleti. Pomáhá posilovat ochrannou bariéru a zajišťuje optimální hydrataci. Chrání před vnějšími stresovými faktory a dráždivými látkami a pomáhá udržovat mladistvý vzhled pleti.

La Prairie

PLATINUM RARE HAUTE-REJUVENATION EYE CREAM

oční krém poskytující nejvyšší omlazení
27 440 Kč

3. Oční okolí

Nezapomínejte na oční okolí, ve kterém stárneme nejvíce a které odhaluje naše skutečné roky. Oční krém z nejnovější kolekce Haute-Rejuvenation funguje stejně jako pleťový krém a je nabitý účinnými látkami v čele s platinovým multi peptidem.