SKIN CAVIAR EYE

V NOVÉM SVĚTLE SE OKO STÁVÁ MIMOŘÁDNÝM

La Prairie započala novou kapitolu vědy o světle a jeho vlivu na vnímání tvaru. Oční okolí a jeho vzhled je o hře světla odrážejícího se od tvarů - elegantního oblouku obočí, tvaru víčka a tajemné linie řas. Plošky, křivky, hloubka do jaké světlo pronikne a jak a kolik se ho odrazí. To vše společně definuje architekturu očního okolí.

Nový oční krém z kolekce White Caviar je obohacený o průlomovou projasňující molekulu Lumidózu - nejúčinnější známý inhibitor enzymu tyrozinázy zodpovědného za tvorbu kožního barviva. Celkově se zaměřuje na všechny chromatické poruchy pleti: šedé, hnědé, žluté, červené nebo fialové zabarvení pleti, které narušují mladistvý prozářený vzhled. Tyto nežádoucí tóny dokáží změnit pohlcování světla pletí a výsledkem je unavený vzhled. White Caviar Eye Extraordinaire navrací pleti kolem očí jas.

Obsažený extrakt ze zlatého kaviáru pomáhá výrazně podpořit produkci kolagenu a také obnovit hustotu extracelulární matrix a doslova posunout oční okolí zpět k původním konturám. Zpevněné oční okolí tak ještě více vynikne díky jasu a barevné sjednocenosti pleti.

Vzácné složky jsou umocněny díky Exkluzivnímu buněčnému komplexu, kombinaci botanických faktorů spojených díky přelomové biotechnologii, která vrací energii a život buňkám, ze kterých se rodí krása. White Caviar Eye Extraordinaire pomáhá obnovit pevnost a elasticitu oblasti očního okolí a přispívá tak k mladě vypadající pleti s její schopností lépe odrážet světlo.

VYJÍMEČNÝ ZÁŽITEK Z APLIKACE

Čisté linie a perlový odstín balení White Caviar Eye Extraordinaire jsou obemknuty prstencem evokujícím mocnou složku kolekce White Caviar - kuličky zlatého kaviáru. Leštěný stříbřitý kryt se otevírá jako šperkovnice, odhalující poklad mládí. V sobě skrývá zrcátko - symbol schopnosti odrážet světlo. Inovativní pumpičkový mechanismus zamezuje kontaktu se vzduchem, chrání účinnost Lumidózy a po jemném stlačení uvolní přesné množství vzácného krému pro mimořádné projasnění pleti. Krém je doplněn keramickou masážní perlou - jedinečným nástrojem, který poskytne jemnou masáž a podpoří jak odvod lymfy a s ní i toxinů, tak mikrocirkulaci a daleko lepší průnik živin z krému do pleti. Otoky pod očima jsou výrazně redukovány a tmavé kruhy jsou výrazně zesvětlené. White Caviar Eye Extraordinaire je věda o světle povýšená na umění.

WHITE CAVIAR RITUÁL

Základem ranního i večerního rituálu je čištění, tonizace a Essence-in-Lotion jako nultý krok péče pro hydratovanou a zpevněnou pleť. Pokračujte aplikací séra White Caviar Illuminating Pearl Infusion na obličej, krk i dekolt. Poté naneste White Caviar Eye Extraordinaire na oblast očního okolí tahem press-and-roll. Začněte pod okem u vnitřního koutku a pokračujte kolem vnějšího koutku nahoru k oblouku obočí, pod kterým se vrátíte opět k vnitřnímu koutku. Následuje masáž očního okolí přiloženou keramickou perlou.

Dokončete rituál krémem White Caviar Crème Extraordinaire, který aplikujete na zbytek obličeje.

Pro lepší ochranu proti UV záření doporučujeme použít Cellular Swiss UV Protection Veil SPF 50 každé ráno a případně

La Prairie Atelier, Jungmannovo náměstí 6, Praha 1