KAVIÁROVÁ NOČNÍ MASKA

Jedna jediná noc. K "vytvoření" krásnější a mladší pleti postačí 6-8 hodin kvalitního spánku. A místo krému nanesení noční masky od La Prairie s kaviárovým výtažkem Caviar Premier. Po celonočním působení se pak proberete s prozářenou, vypnutou, hladší a mladistvější pletí. La Prairie Skin Caviar Luxe Sleep Mask by, pro své úžasné účinky, neměla chybět ve vaší kosmetické výbavě.

Jako "mávnutím kouzelného proutku" funguje štěteček, který náleží k této noční masce, stačí pár tahů po obličeji a jít spát. Ale začněme od začátku. Jak z takové noční péče vytěžit co nejvíce? Skvělé je, ji použít, samozřejmě na očištěnou a tonizovanou pleť, v ideálním případě, by aplikaci masky mělo předcházet ještě ošetření nultým krokem - esenciální vodou, a také sérem, tím vším se účinky zesílí. Ale samozřejmě, je-li člověk unavený, postačí pleť vyčistit, nanést masku a jít spát. Ale když si z nanášení na obličej uděláme rituál, je to ještě lepší a příjemnější. Tento rituál pak doporučujeme zařadit do klasické péče o pleť 1-3x týdně.

Skin Caviar Luxe Sleep Mask je noční vypínací, zpevňující a čistící péče, která pomáhá obnovit pevnost, zjemňuje a doplňuje hydrataci přes noc. A které vzácné látky za to můžou? Samozřejmě výtažek z kaviáru, jež je nyní přidáním tzv. kaviárových mimetik (látky z moře) přetrasformován do inovativního Caviaru Premier, extrakt z bylinky slanorožce, který pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu pro větší pružnost pleti a udržuje hydrataci, pokročilý lipo-peptid zlepšuje strukturu pokožky, bylinný komplex uvolňující pokožku a stres, máslo cupuacu pomáhá obnovit pružnost, fermentovaný výtažek z kvasnic napomáhá správnému fungování přirozeného čistícího systému pleti, papája velmi jemně exfoliuje a zjemňuje pokožku a slunečnicový olej podporuje přirozenou ochranu pleti během spánku. A jistě nechybí ani Exkluzivní buněčný komplex - "tajná zbraň" La Prairie proti stárnutí pokožky. Sečteno a podtrženo, tato noční maska umí vše, co naše pleť potřebuje během nočního regeneračního procesu.