MÍT MLADISTVÉ RUCE „PO ŠVÝCARSKU“

Naše ruce prozradí věk hned na první pohled, stejně jako pokožka na krku či v oblasti očí. Proto je potřeba jim věnovat podobnou péči tak, jak celému obličeji, krku a dekoltu. Čas se nám totiž „zapisuje" do rukou stejně, nebo ještě rychleji, než v jiných partiích na kůži. A ruce jsou to druhé, hned po očích, co na člověku, byť nevědomky, zkoumáme a pozorujeme... Tady je návod, jak mít pokožku rukou v perfektním stavu.

Kolagenová a elastinová vlákna v kůži našich rukou denně doslova trpí velkou námahou. Ruce si neustále myjeme a desinfikujeme, takže pořád dokola ztrácejí svůj ochranný film, vystavujeme je nadměrně slunečnímu záření, a tím vznikají na hřbetech rukou nepěkné pigmentové skvrny a prohlubují se i vrásky, samozřejmě s rukami hodně pohybujeme a gestikulujeme, a tím se prohlubují a vznikají nové, tzv. mimické vrásky. Největším problémem je určitě každodenní dehydratace.

Na všechny výše uvedené "problémy" s rukami, mají jasnou zbraň švýcarské laboratoře La Prairie. Tam vznikl naprosto nadčasový krém na ruce Cellular Hand Cream, "buněčný" anti-agingový krém, který zákazníci zbožnují, nejen pro jeho klasickou luxusní vůni, speciální texturu, sofistikovaný minimalistický obal, ale především pro jeho viditelné účinky - ty okamžité, i ty dlouhodobé. Okamžitě kůži rukou dokáže vyhladit a rozjasnit, sjednotit barvu, zkrátka zdokonalit na pohled. Mezi dlouhodobé výsledky patří zesvětlení pigmentových skvrn, minimalizace vrásek, o dost lepší elasticita kůže, mladší vzezření rukou. Může za to unikátní složení: nechybí samozřejmě tzv. Exkluzivní buněčný komplex a jeho dokonalá a chytrá hydratace, výživa a dodání energie do buněk, dále extrakt ze zeleného čaje, mořské složky (chlorella, algae, mořská voda), výtažek z grepfruitu, z hroznů, moruše, lékořice a šišáku.