NOČNÍ ELIXÍR MLÁDÍ

Co dokáže nejsilnější noční sérum od La Prairie? Platinum Rare Cellular Night Elixir, přezdívané též "noční elixír mládí", je unikátním omlazujícím nočním sérem, které má nejvyšší koncentrace vzácných látek. Používá se pouze na noc, 1-2 kapky séra postačí, první výsledky se dostaví už po jedné aplikaci.

Platinum Rare Cellular Night Elixir v nádherném flakónu, probouzí a přeměňuje pokožku, pomáhá totiž vytvářet nové buňky a podporuje čtyři základní životní funkce - výživu, dýchání, čištění (detoxikaci) a ochranu (imunitu). Je inspirován buněčnými omlazujícími terapiemi Kliniky La Prairie. Hloubkově omlazuje pleť, zdokonaluje její tón a texturu. Co se týče právě textury vrchní vrstvy pleti - tu mění opravdu od prvního použití. Díky nejvyšší koncentraci tzv. exkluzivního buněčného komplexu dochází k hloubkové a přesně cílené výživě. Ostatní funkce zajištuje tzv. pokročilý platinový komplex, který je obsažen pouze v tomto produktu. A proč právě platina? Je nejodolnějším kovem na naší planetě, který se hodí i pro extrémně citlivou pleť, La Prairie používá platinu v její nejúčinnější formě - formě peptidů. A platinové peptidy výrazně podporují tvorbu, pro nás tak důležitého, kolagenu. Vitamin C ve formě oleje pak dokáže zlepšit tón pleti a krásně rozjasnit. A výtažek z rostlinných kmenových buněk odstraňuje vrásky, zlepšuje pružnost pleti a podporuje obnovující procesy DNA.

Používá se 1-2 kapky, po očištění, tonizaci a aplikaci pre-séra (ideálně Platinum Rare Life-Lotion) pouze večer, sérum rychle rozetřeme od středu obličeje do stran a vyhneme se očnímu okolí, samozřejmě nesmíme zapomenout na oblast krku a dekoltu. Následně použijeme hydrataci, tedy krém z kterékoliv řady, ovšem nejlepší je nanést Platinum Rare Cellular Cream.