PEČUJÍCÍ VŮNĚ, KTERÁ DODÁVÁ ENERGII

Už jste o ní možná slyšeli - švýcarská vůně dodávající energii, probouzející mysl i tělo. Buněčná energizující voda - dnes už legendární, pečující vůně Cellular Energizing Mist od La Prairie Switzerland. Obsahuje vzácné rostlinné esence v nádherné aromaterapeutické kompozici, která voní na každém úplně odlišně. A dokáže ihned dodat energii, probudit a hydratovat.

Tato "péče o pleť a vůně v jednom" existuje od roku 2002. Ikdyž název produktu Cellular Energizing Mist se několikrát změnil, flakón zůstává stále stejný, minimalistický, inspirovaný architektonickým stylem bauhaus, obsažené složky jsou taky stejné, jen se časem měnil jejich poměr. Proč je v názvu produktu slovo "cellular"? Protože i tento produkt, stejně jako krémy od La Prairie, obsahuje tzv. Exkluzivní buněčný komplex. Velké oblibě se tato voda těší především proto, že její vůně je lehká, nevtíravá a velmi osvěžující, a přitom má dlouhou výdrž. Což je u takto svěží vůně nezvyklé.

Složení je velmi zajímavé. Hlava je tvořena aromaterapeutickými oleji z červeného grepu "ruby", italského bergamotu, kardamomu a verbeny. V srdci vůně je květ jablka, osmantus, květ mandarinky, lístky jasmínu a zelená máta. Kompozici pak uzavírá sametové pižmo, zlatá ambra a šalvěj. To jsou vonné složky, co se týče těch hydratačních a zklidňujích, je zde: protěž, měsíček, řeřicha, chrpa a tužebník. Cellular Energizing Mist je esencí čistého, povznášejícího, luxusu.