PŘEDSÉRUM JE VELMI DŮLEŽITÉ

Voda je základ života, a stejně tak je esenciální voda, neboli nultý krok či předsérum, základem péče o pleť, po důkladném očištění pleti. Používá se ráno i večer před nanesením séra a krému a má účinky, které uvidíte a ucítíte na pleti od prvního dne nanesení. La Prairie laboratoře vymysleli kaviárové předsérum - Skin Caviar Essence-In-Lotion.

Předséra vznikly v Asii a tam byly poprvé zařazeny do kosmetické péče, sem do Evropy se tento trend dostal teprve před pár lety. Ale právě tento krok hraje zásadní roli pro krásnou pleť. Stačí vklepat, a speciálními tahy vetřít, pár kapek do očištěné a vytonizované kůže. Ta ihned dostane doslova vlnu hydratace, krásně zjemní a zvláční, je po ní zkrátka taková šťavnatá pleť. A navíc, následná péče v podobě séra a krému jde daleko hlouběji do pleti, protože předsérum je inteligentní a "naváže" na sebe důležité látky ze séra a krému – ty pak proniknou do hlubších vrstev kůže.

Skin Caviar Essence-In-Lotion obsahuje extrakt z kaviáru, má především zpevňující a vyživující účinek – v tomto produktu je však v jiné formě. Jedná se o tzv. kaviárovou vodu. Ta se vyrábí unikátním procesem - parní destilací, přičemž v této vodě jsou zachovány nejjemnější éterické prvky kaviáru. A proto funguje trochu jinak a dodává do kůže více látek. Toto předsérum tedy ihned pleť hydratuje, zjemňuje a obnovuje její pevnost. Jedná se o první infuzi kaviáru do pleti s úžasným liftingovým efektem. A obsahuje ještě spoustu dalších prvotřídních látek. Čočková semínka dokáží krásně stáhnout póry a zmenšit jejich viditelnost, kvasnicový extrakt podporuje přirozený tón pleti a redukuje vrásky, anti-oxidační směs chrání buněčné struktury před poškozením stresem.... Samozřejmostí je obsah tzv. Exkluzivního buněčného komplexu - "tajné zbraně" La Prairie proti stárnutí pleti. A nesmíme zapomenout na tu nádhernou vůni, která pleť i mysl okamžitě povzbuzuje.