CHANEL Le lift lotion Vyhlazuje - zpevňuje - načechrává - FLAKON 150ML

Vyhlazuje - zpevňuje - načechrává - FLAKON 150ML
2 100 KčNejnižší cena, za kterou se produkt nabízel v posledních 30 dnech před zahájením slevy. 1 680 Kč

Popis

Když je pleť každý den vystavená vnějším agresorům, stává se citlivější a dehydratuje se. Pleť, která ztratila svou rovnováhu, již není schopná zcela zužitkovat benefity pleťové kosmetiky. Emulze LE LIFT jako první krok péče o pleť zásadně pomáhá obnovit funkci bariéry pleti a uvést pleť zpět do rovnováhy, aby mohla plně využívat přínosů výrobků LE LIFT.
Emulze LE LIFT je jemná emulze s texturou podobnou vodovému gelu, která je dokonale kompatibilní s pletí. Ihned se vstřebává a dodává pocit svěžesti a komfortu. Pleť vypadá po aplikaci načechraná. S pravidelným používáním se jeví hladší, pevnější a zářivější; její textura vypadá znatelně lépe.

Použití

Emulzi LE LIFT použijte vždy ráno a večer po odlíčení a očištění pleti. Konečky prstů nebo kosmetickým tampónem ji rozetřete ze středu tváře směrem ven a po krku. Pro ještě lepší výsledky jemně stiskněte kůži mezi palcem a ukazováčkem podél nosoretních rýh, vodorovně na čele a na lících. Opakujte 3x.
Díky tomu, že emulze pleti dodává rovnováhu, hydrataci a pocit komfortu, připravuje ji na použití dalších pečujících výrobků, jejichž benefity dokáže dobře využít.
Následně aplikujte další výrobky z řady LE LIFT: Crème Yeux, sérum a denní či noční krém.

Mohlo by se Vám také líbit

CHANEL E-LOGO
Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč