CHANEL LE LIFT PRO CONCENTRÉ CONTOURS OBNOVUJE OBNOVUJE – ZNOVU ZVÝRAZŇUJE – ZPEVŇUJE

OBNOVUJE – ZNOVU ZVÝRAZŇUJE – ZPEVŇUJE 30 ml
4 810 Kč

Popis

Nový program LE LIFT PRO: řada přípravků péče o pleť, která usiluje o navrácení trojúhelníku mládí, oblasti mezi horní částí lícních kostí a špičkou brady, která se s věkem převrací. Přípravky obsahují účinnou enzymatickou složku Melipona, která posiluje pokožku a činí ji pevnější.

První krok programu LE LIFT PRO, spočívá v aplikaci přípravků Concentré Contours, který koriguje pokročilé známky stárnutí a nově definuje kontury obličeje. Jeho složení zajišťuje okamžitý zpevňující účinek. Kapátko s automatickým plněním dávkuje ideální množství přípravku, které se aplikuje na obličej. Složení bez parfemace je určeno pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivou, a lze jej používat mezi dvěma estetickými dermatologickými zákroky, aby se zachovaly žádoucí výsledky(1).

(1) Není vhodný pro použití před a po zákroku. Poraďte se se svým lékařem.

Použití

Značka CHANEL a její odborníci se inspirovali desítky let starou masážní technikou, která je uznávaná mezi odborníky zabývající se estetickou krásou a je určena k podpoře pružnosti tkání, a vyvinuli masáž, která posiluje působení programu péče o pleť. Obličej vypadá plnější a kontrast je znovu vyvážený a můžeme vidět trojúhelník mládí.

Před aplikací programu péče o pleť proveďte charakteristickou techniku LE GESTE LIFT PRO.
Začněte hlubokými štípavými pohyby palcem a ostatními prsty po tvářích a linii čelisti, které přispívají k obnově objemu pleti. Postup opakujte třikrát.
Poté palcem a ukazováčkem tyto linie vyhlaďte malými štípavými pohyby kolmo na výrazové linie.

CHANEL E-LOGO
Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč