CHANEL Le lift pro crème volume Obnovuje – nově zvýrazňuje – vypíná

Obnovuje – nově zvýrazňuje – vypíná 50 g
4 670 KčNejnižší cena, za kterou se produkt nabízel v posledních 30 dnech před zahájením slevy. 3 736 Kč

Popis

Nový program LE LIFT PRO: řada přípravků péče o pleť, která usiluje o navrácení trojúhelníku mládí, oblasti mezi horní částí lícních kostí a špičkou brady, která se s věkem převrací. Přípravky obsahují účinnou enzymatickou složku Melipona, která posiluje pokožku a činí ji pevnější.

Druhý krok programu LE LIFT PRO Crème Volume, koriguje pokročilé známky stárnutí a vyhlazuje hluboké vrásky. Jeho jemné a hladké složení vytváří okamžitý vypínací efekt.
Složení bez parfemace je určeno pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivou, a lze jej používat mezi dvěma estetickými dermatologickými zákroky, aby se zachovaly žádoucí výsledky(1).

(1) Není vhodný pro použití před a po zákroku. Poraďte se se svým lékařem.

První krém CHANEL, který zvýrazňuje kontury a vyhlazuje hluboké vrásky. Pokožka vypadá plnější a kontrast je znovu vyvážený, takže do obličeje se znovu navrací trojúhelník mládí.

Použití

Značka CHANEL a její odborníci se inspirovali desítky let starou masážní technikou, která je uznávaná mezi odborníky zabývající se estetickou krásou a je určena k podpoře pružnosti tkání, a vyvinuli masáž, která posiluje působení programu péče o pleť. Obličej vypadá plnější a kontrast je znovu vyvážený a můžeme vidět trojúhelník mládí.

Před aplikací programu péče o pleť proveďte charakteristickou techniku LE GESTE LIFT PRO.
Začněte hlubokými štípavými pohyby palcem a ostatními prsty po tvářích a linii čelisti, které přispívají k obnově objemu pleti. Postup opakujte třikrát.
Poté palcem a ukazováčkem tyto linie vyhlaďte malými štípavými pohyby kolmo na výrazové linie.

CHANEL E-LOGO
Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč