CHANEL LE LIFT PRO MASQUE UNIFORMITÉ KORIGUJE – PŘEDEFINUJE – VYROVNÁVÁ - DÓZA 50G

KORIGUJE – PŘEDEFINUJE – VYROVNÁVÁ - DÓZA 50G
5 090 Kč

Popis

Nový pěstící postup LE LIFT PRO: řada přípravků pro péči o pleť, která se zaměřuje na vzhled trojúhelníku mládí, oblasti mezi horní částí lícních kostí a špičkou brady, která se s věkem převrací. Přípravky obsahují účinnou enzymatickou složku melipona, která posiluje podpůrnou složku pokožky.

Třetí krok pěstícího postupu LE LIFT PRO, maska Masque Uniformité, koriguje pokročilé známky stárnutí a barevný kontrast, světlé a tmavé oblasti související s tmavými skvrnami. Tato maska vyrovnává a rozjasňuje pleť, a to díky gelové textuře, která pleť dokonale obalí.
Jedná se o přípravek bez parfemace, který je určen pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivou pleť, a lze jej používat mezi dvěma estetickými dermatologickými zákroky, čímž se dosáhne požadovaných výsledků(1).

Dermatologicky testováno.

(1) Není vhodný pro použití před a po zákroku. Poraďte se se svým lékařem.

První maska vyvinutá výzkumným oddělením CHANEL, která vyrovnává pleť a koriguje pokročilé známky stárnutí. Objem obličeje se nově zvýrazní a barevný kontrast se vyrovná, takže obličej vypadá jako obnovený trojúhelník mládí.

Použití

Po aplikaci přípravku LE LIFT PRO Concentré Contours naneste na noc tenkou vrstvu masky LE LIFT PRO Masque Uniformité. Vyhněte se oblasti kolem očí. Nechte působit přes noc. Pro okamžité zvýšení zářivosti naneste tenkou vrstvu a nechte působit 10 minut. V případě potřeby odstraňte přebytečný přípravek pomocí teplého vlhkého vatového tamponu. Aplikujte postup LE LIFT PRO pomocí přípravků Concentré Contours a Crème Volume.

Dermatologicky testováno.

METODA CHARAKTERISTICKÁ PRO ZNAČKU CHANEL
Značka CHANEL a její odborníci se inspirovali desítky let starou masážní technikou, která je uznávaná v komunitě odborníků na estetickou péči a je určena k podpoře pružnosti tkání, a vyvinuli masáž, která zesiluje působení pěstícího postupu. Objem obličeje se nově zvýrazní, kontrast je znovu vyvážený a objevuje se obnovený trojúhelník krásy.

Před použitím pěstícího postupu použijte metodu charakteristickou pro značku CHANEL LE GESTE LIFT PRO.
Začněte hlubokými štípavými pohyby po tvářích a linii čelisti pomocí palce a dalších prstů, abyste obnovili objem. Opakujte třikrát.
Poté palcem a ukazováčkem tyto linie vyhlaďte pomocí malých štípavých pohybů kolmo k výrazovým liniím.

CHANEL E-LOGO
Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč