CHANEL LES BEIGES HEALTHY WINTER GLOW BLUSH HEALTHY WINTER GLOW LÍCENKA - MAUVE GLACÉ 11 G

HEALTHY WINTER GLOW LÍCENKA - MAUVE GLACÉ 11 G
1 890 Kč

Popis

CHANEL představuje tvářenku LES BEIGES HEALTHY WINTER GLOW BLUSH, osvěžující a zářivý barevný nádech vytvářející svěží a přirozeně vypadající zdravý lesk, který oživuje celý vzhled pleti.
Tento exkluzivní výtvor, umístěný v ikonickém zaobleném čtvercovém kompaktním balení LES BEIGES, má na svém povrchu vyraženou sněhovou vločkou se symbolickým logem s dvojitým C. Jemný, krémový pudr – lehce perleťový a nezměrně hedvábný – probouzí pleť.
Tento rozjasňující make-up produkt je dostupný ve 3 svěžích odstínech a zajišťuje svěží a přirozeně vypadající zdravě rozzářenou pleť. Limitovaná edice.

JAK POUŽÍVAT

Rozjasněný vzhled a lehké, ale přesto stupňovatelné krytí, které vám dává úplnou kontrolu nad výsledkem. Naneste jeho jemnou a krémovou pudrovou texturu pomocí nového, hustějšího štětce.
Naneste trochu, více nebo akorát tak neodolatelné množství tvářenky:
• Krátkými tahy na vrcholky lícních kostí a po celé délce tváří a na čelo a kořen nosu, abyste vytvořili jemný zdravý zimní lesk.
• Na nahou kůži nebo na LES BEIGES HEALTHY WINTER GLOW PRIMER. Tato dvě nepostřehnutelná složení poskytují pocit čistého pohodlí a přirozeně svěží, zářivou pleť, kterou udržují v pohodlí po celý den.

CHANEL E-LOGO
Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč