CHANEL SUBLIMAGE LA CRÈME TEXTURE FINE KRÉM ULTIMATE CREAM

KRÉM ULTIMATE CREAM 50 G
11 570 KčNejnižší cena, za kterou se produkt nabízel v posledních 30 dnech před zahájením slevy. 9 256 Kč

Popis

SUBLIMAGE La Crème Texture Fine je výjimečný komplexní přípravek péče o pleť obohacený o vanilku plocholistou.
Polyfrakcionovaná vanilka plocholistá je exkluzivní složka CHANEL*, která má 40krát vyšší koncentraci účinných molekul než výchozí rostlina.Hlavní účinná látka přípravku trojnásobně zesiluje buněčné omlazení**.SUBLIMAGE La Crème Texture Fine ovlivňuje parametry mladistvého vzhledu, které byly zjištěny centrem CHANEL Research. Tento svěží, lehký krém, který je ideální pro použití v létě nebo v teplém a vlhkém podnebí, se postará o hydrataci, pocit hebkosti, odstraní vrásky, zlepší strukturu pleti, sjednotí ji, dodá jí pevnost a rozzáří ji. Pro jedinečně rozjasněnou pleť, která vypadá a působí jako proměněná.

SUBLIMAGE La Crème Texture Fine přichází v novém balení, ve kterém najdete cestovní náplň. Sklenička z leštěného skla, kterou lze znovu naplnit, byla navržena ve spolupráci s významným francouzským sklářem proslulým svými řemeslnými zkušenostmi.

*Patentováno v Evropě, Japonsku a Spojených státech.
**Ex vivo test provedený na účinné látce

JAK POUŽÍVAT

Každé ráno a večer naneste SUBLIMAGE La Crème Texture Fine a poté použijte metodu LE GESTE SUBLIME RADIANCE.
Tato metoda vznikla na základě profesionálních zkušeností odborníků na péči o pleť CHANEL v našich kosmetických salonech.Ohněte prsty a širokými krouživými pohyby masírujte obličej od středu směrem ven.1 – POD SPODNÍ ČELISTÍ
Začněte pod linií čelisti (pod bradou) a masírujte směrem od středu směrem ven.2 – SPODNÍ ČELIST
Pokračujte podél linie spodní čelisti od brady k uším.3 – TVÁŘE
Pokračujte od linie spodní čelisti k tvářím a směrem nahoru ke spánkům.4 – ČELO
Masáž ukončete na čele směrem od středu obličeje ke spánkům.Tyto pohyby opakujte třikrát.Pružnost a tonus pleti jsou obnoveny. Pleť je jemná a září.

Individuální použití:
Náplň SUBLIMAGE La Crème Texture Fine můžete vzít kamkoli s sebou. Krém je k dispozici také ve variantách Texture Universelle a Texture Suprême. S každou novou náplní si můžete vybrat jinou texturu v závislosti na ročním období a potřebách vaší pleti.

CHANEL E-LOGO
Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč